Вигідна програма обміну Trade-In iPhone в Києві

Давно мрієте про нову модель iPhone, iPad, MacBook або іншої з продукції Apple? Немає часу займатися продажем свого старого гаджета і покупкою нового? В Royal Service ми пропонуємо ідеальне рішення у вигляді унікальної програми Trade-In з обміну техніки Apple. Зверніться в будь-який з наших сервісних центрів, і наша команда допоможе вам заощадити час і гроші на покупку нового пристрою.

Єдина вимога до пристроїв для обміну за програмою Trade-In в Royal Service - це відсутність слідів попадання рідини. Оскільки волога може завдати невиправні пошкодження внутрішніх елементів, ми не можемо прийняти такі гаджети.

 

Переваги обміну Айфона на новий за програмою Trade-In в Royal Service:

Наша програма Trade-In Apple в Києві - це відмінна можливість обміняти гаджет, який вже набрид, на флагманську модель з доплатою різниці у вартості. Тут не існує ніяких обмежень на асортимент товарів або кількість пристроїв, які можна здати одночасно. Крім того, в рамках нашої програми ви можете обміняти гаджет в будь-якому стані та комплектації, навіть якщо не працює кнопка Home, сильно пошкоджена основна камера, або на екрані безліч подряпин і тріщин.

  • Зручно

Вам не потрібно шукати покупців і торгуватися з ними через кожну дрібницю. Принесіть свій гаджет в наш сервісний центр і обміняйте його на будь-який з асортименту з доплатою.

  • Надійно

В Royal Service ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики, щоб максимально точно і справедливо оцінити вартість вашого пристрою. Якщо ви не хочете купувати новий гаджет, ви завжди можете забрати грошову винагороду.

  • Швидко

Вся процедура з обміну Айфона в Києві займає всього кілька годин. Більш того, їх можна прискорити, заповнивши форму на нашому сайті. Вкажіть деякі відомості про свій виріб, щоб дізнатися його попередню вартість і обговорити можливі варіанти з нашим менеджером.

  • Вигідно

В рамках нашої програми Trade-In ви можете заощадити не тільки на покупку нового пристрою Apple, але і на діагностиці свого старого гаджету. Ця послуга в Royal Service проводиться абсолютно безкоштовно.

 

Вкажіть модель і конфігурацію вашого пристрою:

 
Пристрій
Стан
Комплектація
Дізнатися вартість
Запит відправлено. Спасибі!
Ми передзвонимо протягом декількох хвилин