Як з нами зв'язатися?
Наші контакти

Якісне обслуговування та ремонт iPhone в Києві, метро Позняки

Уже понад 10 років продукція Apple незмінно радує користувачів у всьому світі - майже кожна сучасна людина мала хоча б один пристрій даного бренду. Така популярність легко пояснюється унікальними властивостями гаджетів Apple, а також їх високою якістю і витонченим дизайном.

Однак, навіть незважаючи на свою досконалість, гаджети американського бренду також випадають з рук, піддаються згубним зовнішнім факторам і не захищені від попадання вологи і бруду всередину корпусу. Тому все більше і більше щасливих володарів продукції Apple шукають якісні сервіс по ремонту iPhone в Києві. Компанія Royal Service надає комплекс послуг по ремонту та діагностики гаджетів Apple як на Правому, так і на Лівому березі міста Києва.

Наш сервісний центр Apple на Позняках пропонує послуги по якісному обслуговуванню і ремонту iPhone та іншої «яблучної» продукції в найкоротші терміни. Всі роботи виконуються досвідченими професіоналами, які щорічно проходять перепідготовку для роботи з новими моделями iPhone. У розпорядженні наших співробітників знаходиться сучасне діагностичне обладнання, спеціальні інструменти і оригінальні запчастини. Наявність запчастин на складі дозволяє проводити терміновий ремонт iPhone на Позняках.

Ремонт iPhone (Позняки) - найбільш часті причини звернення в сервісний центр

За статистикою ремонт техніки Apple стає необхідний через неправильну експлуатацію пристроїв, а саме:

  • удари і падіння;
  • тривале перебування пристрою в несприятливих умовах;
  • попадання всередину смартфона піщинок, рідини, дрібних частинок;
  • експлуатація смартфона в умовах підвищеної вологості;
  • поява порушень ланцюга живдення - використання китайських зарядних пристроїв.

І це далеко не весь список причин, за якими стає необхідний ремонт iPhone в Києві на метро Позняки. При появі будь-яких неполадок в роботі вашого телефону, необхідно відразу ж звернутися в наш сервісний центр за детальною консультацією і подальшим ремонтом.

 

Який ремонт iPhone можуть виконати наші фахівці?

  • Заміна тачскріну і скла

Незважаючи на високий рівень збірки смартфонів Apple, вони досить чутливі до падінь і ударів. Найбільш вразливою складової мобільного гаджета є його дисплей. Наші фахівці за 30 хвилин відновлять роботу вашого «яблучного» помічника, повернувши йому респектабельний зовнішній вигляд.

  • Заміна корпусу

При активній експлуатації, корпус iPhone втрачає свою привабливість. Тому одна з найбільш популярних послуг нашого сервісного центру - це послуга по заміні корпусів, що дозволяє в лічені хвилини повернути колишній вигляд вашого гаджета.

  • Заміна акумулятора

Якщо ваш телефон перегрівається, часто вимикається і швидко втрачає заряд, тоді вам необхідна заміна батареї. Однак, якщо ваш гаджет не заряджається зовсім, то проблема може бути не в акумуляторі, а в гнізді заряду. Наші фахівці оперативно визначать і усунуть причину поломки, надавши вам якісні послуги за найбільш прийнятну ціну.

  • Заміна мікрофона

Погіршення якості звуку найчастіше відбувається через потрапляння всередину мікрофона рідини і пилу. Наші фахівці готові оперативно провести ремонт iPhone на метро Позняки, забезпечивши вам якісну передачу звуку.

  • Заміна камери

Досить часто через програмного збою або падіння телефону камера втрачає свою функціональність - немає фокусування або зникає зображення при зйомці. В Royal Service ми зможемо оперативно повернути працездатність вашої камери, щоб ви мали можливість завжди робити якісні знімки.

І це тільки основні причини, за якими клієнти звертаються в наш сервісний центр Apple в Києві на метро Позняки. Якщо ви хочете замовити ремонт iPhone, просто зателефонуйте до нас або залиште заявку на сайті. Ми надаємо послуги проведення ремонту на дому або в офісі. Крім того, наш кур'єр може забрати ваш гаджет в сервісний центр Royal Service і повернути його вам вже повністю працездатним. З нами ви економите не тільки свій час і сили, але також і гроші. Сервісний центр Apple на Позняках надає всі види ремонту iPhone за найдоступнішими цінами.

Відповідаємо на всі повідомлення
Ваше повідомлення:
Відправити повідомлення
Повідомлення надіслано. Дякуємо!
Ми передзвонимо протягом декількох хвилин